Uyarı Haberleri

uyarı haberleri ve güncel uyarı gelişmeleri, uyarı ile ilgili tüm video, uyarı fotoğrafları ve uyarı haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Mehmet Kızılinler, “Herhangi bir saldırı durumunda, yüzünü saldırının geldiği yere doğru döndürmek ve hareketsiz beklemek gerekiyor. En önemli şey soğukkanlı...

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de yer aldığı bölge için soğuk hava ve yağış uyarısında bulundu.

SAĞLIK & YAŞAM

Dr. Hasan Levent, “Fazla tuzdan kaçının, çok tuzlu yiyecekler mineral dengesini bozup, böbreğin düzgün çalışmasını zorlaştırabilir” uyarısında bulundu.

SAĞLIK & YAŞAM

Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Nurhan Barutçu, halk arasında fil hastalığı olarak bilinen, tıp dilinde ise lenfödem olan hastalıkla ilgili önemli...

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de yapılan tüm uyarı ve yasaklara rağmen, trafiğin az olduğu ara sokaklardaki yollara park edilen araç sorununun önüne geçilemiyor.

ESKİŞEHİR

Yasak ve uyarılara, sokaklarda yapılan fiziki tedbirlere rağmen, kaldırımlara park edilen ve vatandaşların geçişine engel olan araçların önüne geçilemiyor.

SAĞLIK & YAŞAM

Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Hayrettin Dizen, safra kesesi rahatsızlıkları ve oluşan taşlarla ilgili uyarılarda bulundu.

SAĞLIK & YAŞAM

Prof. Dr. Gazi Özdemir, “Beyin krizi yani inmeden korunmak için beyninizi stres ve telaşın kucağına atmayın” uyarısında bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, apartman kapısının açık bırakılmaması ve zil çaldığında kim olduğunun sorulması gerektiği yönünde uyarılarda bulundu.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir'in de yer aldığı bölge için fırtına, kar kayması ve çığ uyarısında bulundu.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’deki tesisatçılar, hava sıcaklıklarının eksi derecelerde seyretmesinden dolayı, su borularında ve saatlerindeki donmalar karşı bazı uyarılarda bulundu

ESKİŞEHİR

Meteoroloji, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 6-10 derece altında seyrettiği Eskişehir için don kuvvetli buzlanma ve don uyarısında bulundu.