Ülke Haberleri

ülke haberleri ve güncel ülke gelişmeleri, ülke ile ilgili tüm video, ülke fotoğrafları ve ülke haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Prof. Dr. Saime Önce, AÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde 35 tezli, 19 tezsiz toplam 54 yüksek lisans programı ve 26 doktora...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın ortaya koyduğu çabanın değeri ölçülemez." dedi.

Prof. Dr. Uğur Bilge, kanserin hem dünya hem de Türkiye için ölüm nedenleri arasında ikinci sırada yer almakta olduğunu belirtti.

ESKİŞEHİR

 Ülke genelinde etkisini yoğun şekilde gösteren kar yağışı, sömestre tatiline çıkma niyetinde olan birçok kişiye engel oldu.

Erasmus+ Okul Ortaklıkları Projeleri kapsamında "European Values with Manga" projesinin 3’üncüsü, EAL ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Sipariş üzerine kendi tasarlayıp diktiği gelinlikleri diğer ülkelere gönderen tasarımcı Rafiye Yıldırım, kışın gelinliklere yoğun ilgi olduğunu belirtti.

 Ülke genelinde 11 Kasım’da yapılacak olan Milli Ağaçlandırma Günü etkinliği için son hazırlıkları Eskişehir'de de yapılıyor.

Verilere göre, Eskişehir’in de dâhil olduğu bölgede tüketici fiyat endeksi (TÜFE), ülke geneline göre daha fazla artış gösterdi.

ESKİŞEHİR

Batuhan Abacı'nın arkadaş kurşunu ile ölümü, Eskişehirlileri yasa boğarken, bireysel silahlanma meselesini de yeniden üke gündemine getirdi.