Ücretsiz Haberleri

ücretsiz haberleri ve güncel ücretsiz gelişmeleri, ücretsiz ile ilgili tüm video, ücretsiz fotoğrafları ve ücretsiz haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eğitim de fırsat eşitliğini savunan Odunpazarı Belediyesi, 8’inci sınıf öğrencileri için ücretsiz LGS Hazırlık Atölyesi açıyor. Kontenjan sınırlaması bulunan atölye...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin 2013 yılında faaliyete geçirdiği Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yeşiltepe Yaşam Merkezi’nde hizmetlerini sürdürüyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen dil eğitimlerinden Japonca gençlerden yoğun ilgi görüyor.

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin, üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz yemek hizmeti 3 ayrı noktada devam ediyor.

ESTRAM, bir yeni hizmete daha imza attı. Ulaşımlarını tramvay ile sağlayan vatandaşlar artık ücretsiz wifi hizmetinden de yararlanabiliyorlar.

Eskişehir’de bir sulu yemek lokantasının işletmecisi olan Arif Şenyüz, şehit aile ve çocuklarına destek olmak için onlardan ücret talep etmiyor.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından ücretsiz verilen bale eğitimleri için seçmeler 27-31 Aralık 2021 tarihlerinde yapılacak.

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen keman kursu, gençlerden yoğun ilgi görüyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları, Büyükşehir Belediyesi personeli için de ücretsiz İngilizce kursu açtı.

Çocuklar için ücretsiz olarak düzenlenen 10. dönem 1. Grup Karikatür Atölyeleri için kayıtlar devam ediyor.

Yunus Emre Spor Tesisleri’nde ücretsiz olarak düzenlenen tekvando kursuna katılan çocuklar, spor yaparken kendilerini savunmayı da öğreniyor.

ESKİŞEHİR

Korona virüsle mücadelede en önemli kahramanları sağlık çalışanları için Eskişehir'de ücretsiz toplu taşıma ulaşımı tekrar başlıyor.