Sınav Haberleri

sınav haberleri ve güncel sınav gelişmeleri, sınav ile ilgili tüm video, sınav fotoğrafları ve sınav haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav için başvuru süresi yarın saat 17.00'ye kadar uzatıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerin çalışma...

TÜRKİYE

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca 8-9 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) geç başvurular, 5-7 Mart tarihleri arasında...

TÜRKİYE

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca 8-9 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) başvurular bugün 23.59'da sona erecek.

ESKİŞEHİR

Etli ekmek ustalığı yapan Mustafa İleri, Türk Telekom MTAL bünyesinde girdiği sınavı başarıyla tamamlayarak Usta Öğreticilik Belgesi aldı.

ESKİŞEHİR

AÜ Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavları, 8-9 Ocak tarihlerinde tamamlandı.

ESKİŞEHİR

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2021-2022 Öğretim Yılı Güz Dönemi final sınavları, 8-9 Ocak tarihlerinde başarılı bir şekilde tamamlandı.

ESKİŞEHİR

Türk Dili ve Filoloji eğitimleri veren Dr. Ferdi Bozkurt, Türkçe Yeterlilik Sınavı’nın uluslararası bir statü kazanmasından dolayı gurur duyduğunu belirtti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen ÜYEP Tanımlama Sınavı’na öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

ESKİŞEHİR

1 milyon 150 bin öğrencinin katılması beklenen sınavlar, Türkiye’de 81 il, 29 ilçe ve KKTC’de Lefkoşa olmak üzere 111 merkezde...

ESKİŞEHİR

Sınavlara hazırlanmak için Eskişehir İl Halk Kütüphanesi’ni tercih eden öğrenciler yoğunluk oluşturdu.

ESKİŞEHİR

 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2018 yılından beri değişmeyen sınav görev ücretlerine zam yaptı.