Sıcaklık Haberleri

sıcaklık haberleri ve güncel sıcaklık gelişmeleri, sıcaklık ile ilgili tüm video, sıcaklık fotoğrafları ve sıcaklık haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir'de hava sıcaklığının 2 ila 4 derece artacağı öngörülürken, Sarıcakaya ilçesinde 43 dereceye kadar çıkması bekleniyor.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlanan hava tahmin raporuna göre; Eskişehir’de hava sıcaklığının mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam etmesi bekleniyor.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’inde içinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artacağını belirtirken, öğle saatlerinden itibaren...

ESKİŞEHİR

Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölgede hava sıcaklığının 2 ila 5 derece artması, bazı ilçelerde ise sıfır dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

ESKİŞEHİR

Seçim gününde Eskişehir’de hava mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de bulunduğu bölgede hava sıcaklıklarının 3 ila 5 derece artacağını belirtti.

Eskişehir'de geçtiğimiz haftaya göre sıcaklıkların yaklaşık 20 derece birden yükselmesi sonrası vatandaşlar sokağa akın etti.

ESKİŞEHİR

Yurdun büyük bir bölümünde olduğu gibi Eskişehir'de de 15 dereceye kadar yükselen mevsim normalleri üzerindeki hava sıcaklığı vatandaşı endişelendiriyor.

ESKİŞEHİR

Meteoroloji, Eskişehir’de sıcaklığın mevsim normallerinin 5-11 derece üzerinde artacağını, Sarıcakaya'nın 16 dereceyi görebileceği tahmininde bulundu.

Eskişehir’in merkez ve diğer ilçelerinde hava sıcaklıkları sıfır derecenin altını görmeye başladı. Sıcaklığın 2-5 derece daha azalması bekleniyor.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir’in de bulunduğu bölgede hava sıcaklıklarının artmasının beklendiğini belirterek, yoğun sis uyarısı yaptı.

Eskişehir’de hava sıcaklıklarının azalmasıyla birlikte bazı vatandaşlar, otomobil ve motosikletlerinin üzerini branda ile örtmeye başladı.