Sally Haberleri

sally haberleri ve güncel sally gelişmeleri, sally ile ilgili tüm video, sally fotoğrafları ve sally haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Iraklı Sally cinayetinde şüpheli hakkında , ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de 2 Eylül 2021’de ortadan kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’dan 128 gündür hiçbir haber alınamıyor.

Irak uyruklu 20 yaşındaki Sally’nin kız kardeşi Tabarek Al-Abood, “Bir an önce katilin yargılanmasını istiyoruz. Günlerimiz geçmek bilmiyor” dedi.

ESKİŞEHİR

Amjed Mohsin Mohammed’in kaçışına yardım ettiği gerekçesiyle firari olarak aranan arkadaşı Sarhan Shihab Ahmed (25) tutuklandı.

ESKİŞEHİR

 Eskişehir’de 29 gün önce kaybolan Irak uyruklu Sally’nin ailesi, gözü yaşlı şekilde kızlarından gelecek en ufak bir haberi bekliyor.

Iraklı Sally’nin ciyanet şüphelisi, "Sally ile Haziran ayında arkadaş ortamında tanıştık, sevgili değildik, ama flört ediyorduk" dedi.

Arkadaşı tarafından öldürüldüğü iddia edilen Sally Ali Challab Al-Abbood’un arkadaşları ve yakınları bir araya gelerek anma töreni düzenledi.

Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un öldürüldüğü şüphesi üzerine polis ekipleri şehir çöplüğünde arama çalışması başlattı.

Irak uyruklu Sally Al-Abbood’u “Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme” suçlamasıyla tutuklanan Amjed Mohsin Mohammed’in ilk ifadesine ulaşıldı.

Kayıp kızı son görenlerden olduğu tespit edilen şüpheli Amjed Mohsin Mohammed, “kasten öldürme” suçundan tutuklandı.