Irak Haberleri

ırak haberleri ve güncel ırak gelişmeleri, ırak ile ilgili tüm video, ırak fotoğrafları ve ırak haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


TÜRKİYE

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Irak'la uzun yıllar sonra ilk defa stratejik bir anlaşma imzalayacağız" dedi.

TÜRKİYE

MSB: "Irak’ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde tespit edilen 5 PKK'lı terörist, Hava Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hâle getirildi."

TÜRKİYE

Bolu merkezli Sakarya ve Ankara’da polis ekipleri tarafından düzenlenen “BOZDOĞAN-17” adlı operasyonda DEAŞ terör örgütüyle bağlantısı tespit edilen 15 şahıs...

TÜRKİYE

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan sızma ve saldırı girişiminde 1 askerin şehit olması ve 4 askerin yaralanması...

TÜRKİYE
ESKİŞEHİR

Iraklı Sally cinayetinde şüpheli hakkında , ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi.

 Irak’taki iç savaşta bir bacağını kaybeden Mustafa Sabah, sokak sanatçılığı yaparak evinin geçimine katkı sağlıyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de 2 Eylül 2021’de ortadan kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’dan 128 gündür hiçbir haber alınamıyor.

Irak uyruklu 20 yaşındaki Sally’nin kız kardeşi Tabarek Al-Abood, “Bir an önce katilin yargılanmasını istiyoruz. Günlerimiz geçmek bilmiyor” dedi.

ESKİŞEHİR

 Eskişehir’de 29 gün önce kaybolan Irak uyruklu Sally’nin ailesi, gözü yaşlı şekilde kızlarından gelecek en ufak bir haberi bekliyor.

Iraklı Sally’nin ciyanet şüphelisi, "Sally ile Haziran ayında arkadaş ortamında tanıştık, sevgili değildik, ama flört ediyorduk" dedi.

Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’un öldürüldüğü şüphesi üzerine polis ekipleri şehir çöplüğünde arama çalışması başlattı.