Il emniyet müdürlüğü Haberleri

il emniyet müdürlüğü haberleri ve güncel il emniyet müdürlüğü gelişmeleri, il emniyet müdürlüğü ile ilgili tüm video, il emniyet müdürlüğü fotoğrafları ve il emniyet müdürlüğü haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören öğrenciler ve öğretmenleri, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Evden Hırsızlık ve Dolandırıcılık konularıyla ilgili vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla çalışmalar yapıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bir haftalık denetimlerinde, abartılı egzoz kullanmak, yasak yerde durmak ve park ihlali suçlarından 633 araç...

TÜRKİYE

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hakkari’de piyasa değeri 450 milyon lira olan kaçak 221 kilogram külçe altın ele geçirildiğini açıkladı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, apartman kapısının açık bırakılmaması ve zil çaldığında kim olduğunun sorulması gerektiği yönünde uyarılarda bulundu.

ESKİŞEHİR

Operasyon sırasında gözaltına alınan şüpheliler arasında fuhşa aracılık ettikleri iddia edilen internet sitesi yöneticileri ve kadınlar da var.

ESKİŞEHİR

Dernek görünümlü bir binada kumar oynayan şahıslara yönelik yapılan operasyonda yakalanan 55 kişiye para cezası uygulandı.