Çözüm Haberleri

çözüm haberleri ve güncel çözüm gelişmeleri, çözüm ile ilgili tüm video, çözüm fotoğrafları ve çözüm haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneğine ziyarette...

ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Yaşar Bildirici, bağımlılığın önlenmesi ve azaltılması için tüm kurumların koordineli ve kararlı çalışmalar yürütmesinin...

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de İç Mimar Can Kısacık, 'Tufting' yöntemi ile yapmaya başladığı ürünlerle duvarları süslerken, ürünler aynı zamanda halı görevi de görüyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de vatandaşlar, etkili olan dondurucu soğuk havalarda dışarıda olan araçlarını korumak için branda ile örtmek gibi çeşitli yöntemler kullanıyorlar.

ESKİŞEHİR

Türkiye Turizm Taşımacılar Federasyonu Genel Başkanı Necati Bilge, sektörün sorunlarına değinerek, artan maliyetlere karşı çözüm bulunmasını istedi.

ESKİŞEHİR

İşi gereği 12 saat boyunca dışarıda çalışmak zorunda olan Ertan Ayrık, eksi 5 derece soğuk havaya karşı naylondan kurduğu çadır,...

ESKİŞEHİR

Telefon satıcıları, cep telefonlarında IMEI hırsızlığı nedeniyle cihaz kullanıma kapatıldığında, çözüm için başka IMEI atılmasının yanlış olduğunu söyledi.

ESKİŞEHİR

Sabancı Vakfı’nın 2009 yılından bu yana, toplumsal sorunlara çözümler üreten “Fark Yaratanlar” Programı 12 seneyi geride bıraktı.

ESKİŞEHİR

Utku Çakırözer, Erdoğan’ın Eskişehir’e gerçekleştireceği ziyaret öncesinde şehre sözü verilen ama yıllardır çözüme kavuşturulmayan sorunlarını hatırlattı.

ESKİŞEHİR

Yetkililer tarafından defalarca temizlenmesine rağmen mahallelerden geçen sulama kanalının çöp sorununa çözüm bulunamıyor.

ESKİŞEHİR

Çok sayıda vatandaşı ısıran ve değerli atların ölümüne sebebiyet veren köpeklere yetkililerin çözüm bulamaması yöre halkının tedirginliği arttırıyor.

ESKİŞEHİR

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin hukuki anlaşmazlıklarında çözüm sağlayacak Arabuluculuk Merkezi’nin açılışı törenle gerçekleştirildi.