Bakım Haberleri

bakım haberleri ve güncel bakım gelişmeleri, bakım ile ilgili tüm video, bakım fotoğrafları ve bakım haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Yaklaşan Ramazan Bayramı’nda uzun yola çıkacak araç sürücüleri için tavsiyelerde bulunan oto bakım ustası Ali Curu, “Yürür aksamını doğrudan etkileyecek...

Eskişehir'de yaklaşık 15 yıldır tamircilik yapan İsmail Yücel, güneşte ya da havasız ortamda şarj edilen scooter ve elektrikli bisiklet bataryalarının...

Motosiklet ustası Sercan Kızılkaya, “Motosikleti aktif olarak kullanmadan önce ustasına götürüp kontrol ettirmekte fayda var” diyerek sürücüleri uyardı.

SAĞLIK & YAŞAM

Bebeklerde henüz 6 aylıkken çıkan ilk dişlere yapılacak olan düzenli bakım ve kontroller, gelecekte oluşabilecek sorunlara karşı da koruma sağlıyor.

Pandemi dönemi vatandaşları evcil hayvana bakmaya yöneltti. Muhabbet kuşlarının bakımı ile ilgili Pet Shop işletmecisi Doğuş Tok önemli tavsiyelerde bulundu.

Tepebaşı Belediyesi’nin evde sağlık ve bakım hizmetleri uygulaması TEBEV, Mart 2012’den bu yana vatandaşlara uzanan bir dost eli olmayı sürdürüyor.

Bisiklet tamircisi Ümit Ölçer, “Bisikletlerin arıza yapmaması için de belli saklama koşulları var” dedi.

Kış şartlarında kullanılmayan yazlık ayakkabılar, bakımları yapılarak saklandığı takdirde daha uzun ömürlü oluyor.

Tepebaşı Belediyesi'nin düzenlediği meyve bahçe tesisi, budama, bakım, hastalık ve zararlılar, hasat konulu eğitim için ön kayıtlar başladı.

Yaklaşan kış şartlarında araçların motor kısmında oluşabilecek sorunların önüne geçmek için düzenli bakım yapılması gerekiyor.

Yeni ayakkabı almak istemeyen vatandaşlar geçtiğimiz yıllarda giydiği kışlık ayakkabılarına bakım yaptırıyor.

Günümüz koşullarında hemen her alanda kullandığımız bilgisayarlara düzenli bakım yaptırmak, yüksek maliyetli arızaların önüne geçiyor.