3 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Merkür gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. Hareketli ve meraklı enerjiler ön planda olacak. Birçok işi aynı anda yapma isteği ve yeni değişimlere açık olma durumu söz konusu. İletişim ve anlaşmalar için verimli bir gün, özellikle iş ve araştırma konularında etkin ilerlemeler kaydedebiliriz.

Bugün gezegenlerin iki ana yönü var. Dolayısıyla günün ipucu: Hayatınızda şu anda neler olup bittiğini düşünün. İşlerin gidişatından memnun değilseniz, belki de geriye bakıp ihtiyacınız olan yolun neresinden saptığınızı ve bunu nasıl düzeltebileceğinizi düşünmelisiniz.

Venüs-Satürn üçgeni, ilişkilerde ve mali konularda olumlu ve destekleyici bir etki yaratır. Bu dönem, ilişkilerinizde istikrar ve güven duygusunu artırabilir. Partnerinizle ya da sevdiklerinizle aranızdaki bağlar güçlenebilir ve daha sorumlu, olgun yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İş ve finansal konularda ise disiplinli ve planlı hareket etmek, uzun vadede başarı ve istikrar sağlayabilir. Bu dönemde yapılan anlaşmalar ve mali kararlar daha sağlam temellere dayanacaktır. Kısacası, Venüs-Satürn üçgeni hem duygusal hem de maddi konularda size destek veren bir etki sunar sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Ya kendi zihninizde ya da rakipler arasında bir fikir savaşı yaratır. Bu geçiş altında, belirli bir soruna veya konsepte odaklanma eğilimi vardır. Bu araştırma, soruşturma ve sırları ortaya çıkarmak için iyi bir zamandır. Yoğun bir zihinsel enerji birikimi bir çıkış gerektirir ve bu, okült çalışmalardan şiddetli tartışmalara kadar değişebilir.

Bu geçişin en olumlu tezahürü, psikolojik kendi kendini analiz veya ilişki danışmanlığı olacaktır. Görüşler şu anda çok güçlü olsa da daha derin anlayış seviyelerine ulaşıldıkça düşüncenizde olumlu bir dönüşüm elde edilebilir.

Sevgi, hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.