2 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Mars gününden merhaba. Ay Boğa burcunda ilerliyor. Güne istikrar ve odaklanarak hareket edeceğimiz enerjiler veriyor.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Beklenmedik değişiklikler ve sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Yeniliklere açık olmak ve esneklik göstererek bu enerjiyi avantaja çevirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay, Boğa burcunda son bağlantısında günün gezegen hareketindeki Merkür-Neptün Trinesi'ne uyumlu bakış açısında oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni oluşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır. Mali konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz. Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz. Ortaklık, ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir ya da insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönem bekârlar, gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir ya da siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygularınızı açmanız açısından mükemmel bir zamandır.

Ay, 18:43-18:50 saatleri arasında boşlukta ilerliyor, sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca iletişim ve sosyal ilişkilerimize hareketlilik getiriyor.

Günün son saatlerini Ay-Plüton ile uyumlu bağlantı kurarak kapatıyor. Derin ve anlamlı bağlar kurmak için bu enerjiyi değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.