10 Haziran 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Yeniay fazındaki Ay Aslan burcunda ve gün boyu hiçbir gezegenle etkileşime girmeden ilerliyor. Güne, gururlu ve yaratıcı enerjiler getiriyor. Bugün kendimize her zamankinden daha fazla güven duyabilir, cesur ve girişken tarafımızı ön plana çıkartabiliriz.

Yaratıcı düşünce ve sanatsal dokunuş gerektiren işlerimizde gelişme ve üretkenlik sağlayabiliriz.

Eşimiz, dostumuz, sevdiklerimiz veya varsa çabuklarımız ile sinema, müze, sergi veya sirk gibi sosyal hayatımızı canlandıracak etkinliklere gidebilir, keyifli zamanlar geçirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Satürn karesi etkili oluyor. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Dün ayrıca Merkür-Şiron karesinin etkisindeyiz. Bu gergin ve doğal olmayan iletişimlere işaret ediyor. Eleştirilere karşı her zamankinden daha duyarlı olabiliriz. Sorunları çözerken ya da öğrenip kendimizi ifade ederken kendimizden şüphe duyabiliriz. Öyle bile olsa, enerjimizdeki geçici bir düşüş, gelişme motivasyonumuzu artırabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.