7 Haziran 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü İkizler burcunda ilerleyen Ay güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler veriyor. İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz.

Günün ortalarında Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Rekabetçi ve aynı zamanda işbirlikçi enerjiler verecek. Daha önceden, cesaret gösteremediğimiz ya da çekingen davrandığımız konularda harekete geçebilir, planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda girişimlerde bulunabiliriz. Görüşmelerinizde ikna edici ve etkileyiciliğimizi kullanarak, karşı tarafın saygısını kazanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Karamsarlık, istikrarsızlık ve hayal kırıklığı yaratan durumlar açığa çıkabilir. Zihinsel çalışmalarda ve finansal konularda pratik ve temkinli olmalıyız. Ayrıca Düşüncelerimize ve duygularımıza dikkat ederek, günün zorluklarını ve fırsatlarını başarıyla aşabiliriz.

Ay 15.16-15.41 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.Ay Yengeç burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyuncaduygularımız ve ruh halimizin mantık ve rasyonellik üzerinde hüküm süreceği enerjiler getiriyor.

Ana yaşam enerjimiz evimiz, ailemiz, vatanımızın yanı sıra toplumca bütünlüğümüzü ortak noktalarda buluşturan konular ön plana çıkabilir.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemimizi yormayacak yiyecekler tüketmeli, sağlıksız veya işlenmiş gıdalardan uzak durmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.