31 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Balık burcunda ilerliyor.Güne daha yumuşak, daha duygusal ve bizim dışımızdakilere daha fazla faydamızın dokunabileceğimiz enerjiler veriyor. Dünyasal hırs ve arzularımızı geri planda tutmaya çalışabiliriz.

Partnerimiz, sevdiklerimiz ve aile üyelerimizle derin bir düzeyde bağlantılar kurabiliriz.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak yada iç sesimize kulak verip empati, dua. Meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn kavuşumu etkili oluyor.Bu geçiş ile isteksiz ve karamsar olabiliriz. Sorumluluklarımızı, yapılacak işlerimizi ve görüşmelerimizi gözümüzde büyütebilir, kendi kendimizi sıkıntıya sokabiliriz. Meşguliyetlerimize planlı ve gayretli sürdürmeli, alternatiflere açık olmalıyız sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay günün gezegen hareketindeki Merkür ve Uranüs kavuşumuna katılıyor. Merkür-Uranüs kavuşumu önce düşünüp sonra harekete geçmeniz için sizi uyaran bir görünümdür. Sıra dışı deneyimler yaşatacaktır. Geleneksel olan düşünce kalıplarınızdan sıyrılıp yeni hatlara, dalgalara yön verebilirsiniz.

Uzun zamandır çözüme kavuşturamadığınız sorunları, problemleri artık hızlı bir şekilde çözmek için bu uygun zaman değerlendirilebilir.

Patronlarınız çalışma alanlarınızda devrim gibi yenilikler getirebilirler. Beklenmeyen haberler alabilirsiniz. Ayrıca çok kısa süreliğine de olsa yeni insanlar hayatınıza girebilir.

Bu görünüm ayrıca sosyal medyada, haberleşme ve internet ağlarında sıkıntılar verebileceği gibi hava yolları ve ulaşımınızda beklenmeyen durumlar ve gecikmelere de sebep olabilir. Elektrik, elektronik ev eşyaları, bilgisayar ve cep telefonları gibi aletleriniz bozulma ve arıza çıkartmaları yüzünden hayatınızda sıkıntı ve zorluklar yaşamanıza da neden olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.