30 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Kova burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 03.33 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ruhsal ve mistik bir yolculuğumuz başlıyor. Bu dönemde, duygularımız derin suların içinde kaybolabilir ve içsel keşif için bir fırsat sunabilir. Zihin, sezgi ve hayal gücü arasındaki bağlantı güçlenir, böylece manevi gerçekliğin derinliklerine dalmak daha kolay hale gelir. Ancak, bu dönemde gerçeklikten kaçma ve idealize etme eğilimi artabilir, bu yüzden dengeli olmak ve gerçekliği yansıtan içsel ışığı bulmak önemlidir. Ay'ın Balık burcundaki enerji, ruhsal olarak beslenmek ve içsel huzuru bulmak için bir davettir.

Akşam saatlerine doğru yarısı Ay-Venüs karesi etkili olur. İş ve mesleki ilişkilerde bazı zorluklar getirebilir. İş yerinde duygusal dengeyi korumak ve iş birliği yapmak daha zor olabilir. Ay'ın hassaslığı, Venüs'ün ilişkilere odaklanmasıyla çatışabilir, bu da iş ortamında gerginliklere neden olabilir. Önemli olan, duygusal dengeyi korumak ve iş ilişkilerinde iletişimde açık olmaktır. Bu süreç, daha fazla iş birliği ve uzlaşma gerektirebilirken, aynı zamanda kişisel ve mesleki büyüme için bir potansiyel barındırır sevgili dostlar.

Formun Üstü

Akşam saatlerine doğru Ay-Güneş ile stresli görünüm oluşturmaya devam ediyor. Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir.

Aile yaşantımızda uyuşmazlıklar, Ebeveynlerimiz ile çekişmeler yaşayabiliriz ya da ebeveyn rolümüzle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sıkıntı ve zorluklara açık olduğumuz bu zaman diliminde temkinli olmak gerginliklere imkân vermemek önemli olacak sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.