29 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Kova burcunda ilerliyor.Güne heyecanlı, sabırsız ve aktif olabileceğimiz enerjiler veriyor.

Kişisel hak ve özgürlükler, toplumsal hassasiyetlik gösterdiğimiz konular ön plana çıkıyor.Çalışmalarımızda sıra dışı yöntemler geliştirebilir, ilişkilerimizde var olan sorunları marjinal çözümlerle aşabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karesi etkili oluyor.Bu geçiş ile duygusal anlayış eksiliği yaşayabilir, duygu ve düşüncelerimiz ön yargılı olabilir. Dolayısıyla Önemli işler, görüşmeler,konuşmalar, yazışmalar ve ticari işler açısından hassas ve dikkatli olmakta fayda var.

Gün ortalarında Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor.Çevremizle daha derin bir düzeyde bağlantı kuracağımız bu süreçte plan ve hedeflerimize dikkatimizi verebiliriz.

Yapılması gereken önemli işlerimiz adına atılması gereken bir adımı atmak gibi hızlı ve çabuk harekete geçmemiz gereken görev ve sorumluluklarımıza odaklanabiliriz.

Kişisel hayatımız hakkında almamız gereken bazı kararları da bu zaman diliminde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs karesi ile bağımsızlık ihtiyacımız artabilir. Tansiyonun yükseldiği bu zaman diliminde Finansal konulu ilerle ilgili krizlere açık etkilerdeyiz. Dolayısıyla bu stresli enerjiyi iyi yönetebilmek önem kazanıyor. Karşılaşacağımız beklenmeyen zorluklara ani dürtüsel tepkiler verebilir, iş yada aile ortamında gerginlikler yaşayabiliriz. En iyisi konu ve olaylara olgun yaklaşmalı sorumluluklarımızı ihmal etmemeliyiz.

Ay saat 17.20 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.Günün geri kalanında yeni bir şeylere başlamak, girişimlerde bulunmak, önemli kararlar almak açısından pek elverişli olmayacak.

Bu enerjiyi rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Geceye doğru ilerleyen zaman içinde zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalara da odaklanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.