24 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne inançlı, iyimser ve pozitif enerjiler veriyor. Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyileştirebiliriz.

Ay gün boyu açısız ilerleyecek günün son saatlerinde Ay-Satürn ile kare, Mars ile trine açısı ile kapatıyor. Ciddi Konulardan uzak durup daha eğlenceli ve keyif alacağımız konulara bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketi ise Venüs-Plüton trinesi etkili oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni olmuşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır. Mali konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz.

Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz.

Ortaklık ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi Tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir ya da insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem Bekârlar gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir, ya da siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygunlarınızı açmanız açısından mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.