3 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Balık burcunda ilerliyor.Hassas, empatik ve romantik enerjiler getirecek. Duygusal dalgalanmaların yanı sıra, kolay etki altında kalabilir, zaman zaman ise tembellik ve kararsızlık da gösterebiliriz.

Bu iki buçuk günlük süreçte sevdiklerimizin ve yakınlarımızın sorunlarına daha duyarlı yaklaşabiliriz.

Ayrıca bu zaman içinde hayata karşı birlik olmak gereken yardım amaçlı çalışmalar içinde yer almak isteyebiliriz. Sevdiklerimiz, yaşlılar ya da barınacak yeri olmayan, hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına ve sağlıklarına dair üzerimize bazı sorumluluklar alabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs atmışlığı ile güne başlıyoruz.Bu geçiş sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton trinesi etkinleşiyor. Başarı ve itibar kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Görevinizdeki başarınız çalışma üstlerinizi etkileyebilir, pozisyonunuzda değişim yada önemli bir projeyi üstlenmeniz açısından görev alabilirsiniz. Hayatınızda başarılı olma şansını azaltan tüm engelleri ortadan kaldırmak ve kendi çıkarlarınız doğrultusunda geleceğe yönelik bir plan oluşturmak açısından uygun bir zamandır.

Partneriniz ile Romantizm, tutku, fiziksel arzu ve isteklerinize yönelik planlar da geliştirebilirsiniz.

Düşüncenizde varsa eğer dövüş sanatları veya vücut geliştirme çalışmaları gibi spor faaliyetlerine başlayabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.