15 Mart 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay saat 01.29-06.16 da boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.Hareketli, meraklı ve değişken enerjiler getiriyor. İletişim ve zihinsel faaliyetlerimiz artarken, önemli görüşmelerimiz, duyurularımız ve çıkmamız gereken seyahatlerimiz için koşuşturmamız gerekebilir. Önümüzdeki iki buçuk gün boyunca kardeşlerimiz, yakın çevremiz veya komşularımızı ilgilendiren meselelere de zaman ve enerji harcayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalar yapabilir, bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton trinesi etkili oluyor. Motivasyonumuzun yüksek olacağı bu zaman diliminde, resmî kurumlarda olan işlerimizi, iş toplantılarımızı veya katılmamız gereken organizasyonları çok rahat koşullarda takip edebiliriz. Kariyer yolumuzun temellerini güvence altına almak için de bu süreyi iyi kullanmaya çalışabiliriz. Yeteneklerimiz ve planlarımız ve pratik fikirlerimizi otorite figürleriyle paylaşarak onlardan destek isteyebiliriz.

Ayrıca parasalişlerimizle ilgilenmek, bütçemizle ilgili planlama yapmak için de bu geçişten faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor.Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Ayrıca, lüks ve konfora düşkünlüğümüzün arttığı bu zaman diliminde, aşırı yeme-içme ve kontrolsüz harcamalardan kaçınmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.