14 Mart 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü boğa burcunun evinde geçiriyor.Riske girmekten ziyade daha güvende olacağımız durumları tercih edeceğimiz bir gün geçirebiliriz. Para ve mülkle ilgili işlerimiz önem kazanabilir. Yapmamız gereken ödemeleri, gelir-giderlerimizi ve kontrol etmemiz gereken parasal işlememizle uğraşabiliriz. Akşam için, sosyal ilişkilerimizi canlandırabileceğimiz planlar yapabiliriz.

Gün ortalarında Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor.Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getirebilir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan eski kalıplardan kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de mükemmel bir zamandır.

Akşam saatlerine doğru Ay-Mars karesi etkili oluyor.Bu geçiş stres barındıran koşulları ortaya çıkarabilir. Kendimizi duygusal olarak gergin hissedebiliriz. Agresif ve düşmanca davranışlar açığa çıkabilir, dolayısıyla ciddi tartışmalara neden olabilir. Sabırsızlığa da yol açabilecek bu stresli enerjiyi sorumluluklarımıza ve yapıcı eylemlere yönlendirmeliyiz sevgili dostlar.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor.Gün içinde devam eden stersli atmosferi geride bırakıyoruz. Problemli konularda veya sorunlu özel ilişkilerimizde düzeltme fırsatımız olduğu bu saatleri değerlendirebiliriz. Otorite figürlerimize önerilerimizi dile getirebiliriz, partnerimiz ile ilişkilerimizi canlandıracağımız sosyal etkinliklere katılabilir keyifli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.