1 Mart 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Akrep burcunda ilerliyor. Güne hırslı, tutkulu ve mücadeleci enerjiler veriyor.

Sabır, plan ve strateji gerektiren işlerimizde, derinlik gerektiren çalışmalarımızda iddialı olabiliriz. Duygusal olarak derinleşebilir, gizli, gizemli olana ilgimiz artabilir. spiritüel-ökült konuların araştırmaları yapmak, enerji çalışmaları ile şifalanma fırsatları elde edebiliriz

Günün ilk yarısı Ay-Merkür uyumlu Mars ile uyumsuz bağlantı kuruyor. Kaza, kavga, yangın veya patlama gibi durumları açığa çıkaran bir enerjidir. Mümkün olduğunca yapıcı, sakin ve tedbirli olmaya çalışmalıyız. Bu arada sağlığımıza da gereken hassasiyeti göstermeye çalışmalıyız, zira tansiyon ve baş ağrıları gibi problemler ortaya çıkabilir. Sıcak ve baharatlı yiyeceklerden uzak durmakta faydalı olur sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi devreye giriyor. Bu, geçiş dikkatimizi finansal işlerimize ve ilişkilerimizin yeniden değerlendirilmesine odaklanmanın yararına sahiptir. Şu anda, yapmak istediklerimiz, kabul etmekte zorlandığımız veya vermek istediğimiz şeylerle ilgili konularda seçenekleri ayrıntılı bir şekilde incelemekte fayda var.

Gece saatlerinde Ay-Uranüs karşıtlığı gece saatlerinde gerginlik, endişeli ve kolayca dikkatiniz dağılabilecek durumlara yol açabilir.

Günün gezegen hareketinde ise Jüpiter-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Şans, başarı ve olumlu değişimlerin yanı sıra, güç, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili gelişmeler yaratan bir geçiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için ideal olan bu kombinasyonu, bu hafta boyunca değerlendirmeye çalışmalıyız. Yeni projeler başlatmak, girişimlerde bulunmak, projelerimizi genişletmek ve daha fazla güç ve etki kazanabileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Kişisel veya profesyonel problemlerimizi çözülmek için de değerlendirebiliriz.

Otorite figürlerimizden maddi manevi destekler alabiliriz.

Yaşam yolumuzda İlerlemek için gereksiz ve modası geçmiş unsurları bırakmak için yine ideal bir geçiştir. Zira bir sonraki aşamanın başlaması için bitmesi gereken şeyleri bitirmek bu dönem başka bir zamandan daha kolay olacağını unutmamak gerekir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.