26 Şubat 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün karşıtlığı etkili oluyor.Bu geçiş ile aşırı duyarlı, karamsar ve daha fazla etkilenmeye müsait olacağız. Çalışmalarımıza motive olmakta ve somut yapılar oluşturmakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla farkındalığımıza odaklanarak,Somut konulardan ve yorucu koşullardan uzaklaşarak, rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Ay 10.36-17.30 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcuna giriş yapıyor. Ay mesai saatlerinin neredeyse bitimine kadar boşlukta ilerleyecek. Dolayısıyla Yeni girişimlerde bulunmak, yeni adımlar atmak ve önemli konularda kararlarımızı bugünlük ertelemekte fayda var. Günün geri kalanında yavaş koşullarda, rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 17.30 de Terazi burcunun evine girişi ile yaklaşık iki gün boyunca, adil ve tarafsız olacağımız enerjiler getirecek. Çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışacağız.

İş toplantılarımızı ve bağlantılarımızı adil bir şekilde yürütebiliriz.İlişkilerde ise fikirlerimizi birebir tartışabilir, yüzleşebilir kurmak istediğimiz dengeyi sağlayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton trinesi etkili oluyor.Evimizde ailemizle olduğumuz bu saatlerimizi dinlenmek, tefekkür, ruhsal çalışmalar, şifa çalışmaları, yaratıcı uğraşalar ve el becerilerimizi geliştirmek adına bu enerjiyi kullanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.