19 Şubat 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü saat 06.25 de Ay Yengeç burcuna giriş yapıyor. Duygusal, şefkatli ve duyarlı enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz, ailemizle ve sorumluluklarımızla ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza öncelik verebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara çok daha duyarlı olacağız. Dolayısıyla sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz.

Ay, Yengeç geçişi sırasında, Balık burcunun evine giriş yapan Güneş ile trine açı oluşturuyor. Bu olumlu enerji akışını günün ilk yarısı boyunca iş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz. Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Günün son saatlerinde Ay-Satürn uyumluluğu etkili oluyor. Bu ister aşk için ister kişisel değerleriniz için geçerli olsun, bu enerji ilerlemenin anahtarıdır sevgili dostlar.

Bugün Güneş 20 Mart'a kadar kalacağı Balık burcuna giriş yapıyor. Duygusallığımızı, sezgilerimizi ve yaratıcılığımızı kullanarak kendimizi ifade etmemizi sağlayan bir dönemdir. Bu dönem yalnızlığa çekilmek kendimizi iç dünyanıza kaptırmak isteyebiliriz.Olağandışı yeteneklerimizi ortaya çıkarma, yardım yapmak, ruhsal gelişim, psikoloji, felsefe okumak, ibadet etmek, meditasyon yapma pratiğimizi geliştirebiliriz.
Bu dönem fiziksel gücümüzün zayıf olabileceğinden vitamin kullanmakta fayda var. Ayrıca klasik müzik dinlemek, doğada daha çok yürümekte ruhumuza iyi gelecektir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.