13 Şubat 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Güne mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler veriyor. Kişisel hedeflerimiz, yeni girişimlerimiz ve ilerletmemiz gereken işlerimiz için oldukça iddialı olarak harekete geçebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Daha fazla empati ve anlayış kazanıyoruz. E-postaları iade etmek ve faturaları ödemek gibi daha rutin zihinsel çalışmaları rahat bir şekilde yapabiliriz. Yazma işimizin bir parçasıysa, bu çok verimli olan zamandan faydalanabiliriz. Ayrıca, zihnimizin ve duygularımızın uyumlu olduğu bu saatlerde sevdiklerimizle hoşça vakit de geçirebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron kavuşumu etkili oluyor. Zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebileceğimiz bir geçiştir. Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden hem sevdiklerimiz hem de kendimiz rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Bir ilişkide romantizm için mükemmel bir zemin. Duygulara, arzulara ve eylemlere biraz ilham vermek ve uçmak isteyebiliriz. Ve ticari iş birliğinde sezgilerimizi etkili bir şekilde kullanabiliriz. Ancak yanılsamaların ve umutların dünyasına uçmamaya çalışmalıyız sevgili dostlar. Diğer taraftan konsantrasyon ve odaklanma eksik olabilir. Ancak bir ilham patlaması üretkenliği mükemmel bir şekilde teşvik edecektir. Özellikle yaratıcı alanlar için idealdir: sanat, fotoğraf ve video endüstrisi, tasarım vb. konularda başarı zamanıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.