12 Şubat 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba Haftanın ilk işgünü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. Ay’ın burç değiştireceği zamana kadar İlham verici ve yaratıcı olacağımız enerjiler söz konusu Dolayısıyla sezgisel olarak önceliklerimize odaklanabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Güne başlarken her alanda uyumlu ilişkiler kurmak için çok iyi bir geçiştir. Dolayısıyla iş ve meşguliyetlerimizi istediğimiz gibi ilerletmeye kendimizi hazır hissedeceğiz.

Günün ilk yarısı Ay, Neptün ile kavuşumda. Sıradan günlük yaşantımızı yeterince tatmin edici bulmayabilir daha fazla hayal gücümüze başvurabiliriz.

En iyi olduğuna inandığımız şeyler için daha kolay kişisel fedakârlıklar yapabiliriz.

Bu şüphesiz hayal kırıklığına veya güçlü bir hoşnutsuzluk ve huzursuzluk duygularına yol açabilir. Temel ayrıntıları göz ardı etme veya aptalca riskler alma eğilimi yüksek olduğundan, mali konularda ve dünyevi ve maddi işlerimizde dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Ya da kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay 15.32-16.26 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün İddialı, doğrudan bağımsız ve sıfırdan başlamaya kendimizi hazır hissedeceğimiz enerjiler getiriyor.

Akşam saatlerine doğru Ay-Plüton atmışlığı etkili oluyor. Ortaklı ve Parasal konularda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir. Koşullarımızın yetersiz kaldığı İş yada özel konularda, güçlü ve etkin kişilerle irtibata geçerek destek ve yardım alabileceğiniz gelişmeler mümkün olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.