19 Ocak 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor.Güne kararlı ve hassas olacağımız enerjiler veriyor. İstikrar ve sabır gerektiren işlerimizi sakin ve yavaş bir tempoda ilerletmeye çalışacağız. Zira tembellik ve değişime direnç gösterme eğilimde olabiliriz. Hem finansal hem de kendimiz için değerli olan şeylere başka bir pencereden bakmaya çalışabiliriz. İhmal ettiğimiz işlerimizi, bozulan ilişkilerimizi hale yola koyma çabası içine girebiliriz.

Ayrıca, doğal yeteneklerimize ağırlık vermek için ideal bir gün zira sanatsal uğraşlarımızı veya hobilerimizi uygularken çok daha fazla keyif alabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay- Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş Ani olaylar, ilişkilerde bozulmalara, aile içi anlaşmazlıklara veya yakın ilişkilerde önemli bir yön değişikliğine neden olabilir. Bu dönemde içgüdüsel olarak hareket etmek en iyisidir.

Bazı eksantrik veya garip eylemler iyi sonuçlanmayabilir. Bu zaman içinde geçici de olsa kendimizi sevdiklerimizden biraz izole veya kopuk da hissedebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Neptün karesi açısının zirvesindeyiz. Hem iş hem de kişisel ortaklıklarda yanlış anlamalar, kafa karıştırıcı durumlar ortaya çıkabilir. Aldatmalar, perde arkası oyunlar, gerçek niyetin gizlenmesi, tatminsizlik, hayal kırıklığı yaşanabilir. Mali manipülasyonlara özellikle dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen geçişimde Merkür-Jüpiter'in uyumluluğu etkili oluyor. Seyahat etmek, bilgi toplamak, eğitim almak, herhangi bir eğitime başlamak, konuşmak, yayınlamak, yazmak, reklam kampanyası yapmak için ideal bir geçiştir. Ayrıca, alanında uzman kişilerden yardım isteyebilir, müzakereler, çeşitli belgelerin işlenmesi, pasaportlar, hukuki işler de değerlendirilebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.