2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili YengeçlerJüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun on birinci evinde ilerliyor.Artık Planlarınızı değiştirebilir, Kendiniz için önemli olan bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu dönem enerji potansiyeliniz oldukça yüksek geçecek. Sosyal aktiviteler yeni tanıdıklar, yeni arkadaşlar, iş dünyasında başarı, yeni bir projenin başlangıcı ve işlerinizin ilerlemesine yardımcı olacak mevki sahibi insanların önemli katkılarını görebilirsiniz. Kişisel yaşamınız yeni renklerle parlayacak ve bekarlar dikkatinizi çekecek bir partnerle tanışacaklar.

Bu arada mali durumunuzu, yatırımlarınızı ve planlarınızı düzene sokmayı da unutmayın sevgili Yengeçler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Yengeçlerin 12. Evinde yer alacak.Bu dönem sosyal yaşamınıza sınırlama getirebilir, kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ruhsal deneyimler, meditasyon ve içgüdüleriniz sizi ruhunuzun derin bölgelerine götürebilir. Gizli duygularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz Hoş olmayan sırlar açığa çıkabilir, Kusurlu arkadaşlıklar, bazı alışkanlıklarınızdaki yapacağınız değişiklikler büyük dönüşümlere neden olabilir.

Vücudunuzun fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarına kulak vermeniz gereken bu dönemde egzersiz yapmayı, bol miktarda temiz hava almayı, sağlıklı beslenmeyi ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz sevgili Yengeçler.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 10-4. ev aksında etkili oluyor. Bu dönem sosyal gelişiminize, kariyerinize ve ev yaşamınıza daha fazla enerji harcayabilirsiniz zira sorumluluklarınız artıyor. Önceliğinizse yeni bir statü kazanma isteğiniz olacak sevgili Yengeçler ancak konsantre olmanız önemlidir. Bazıları için bu karmik değişim dönemidir, evlilik veya boşanma lehine statü değişiklikleri, ilişkilerin resmi olarak meşrulaşması ile sonuçlanabilir. Ayrıca bu dönemde birçok çiftin çocuğu olabilir, birileri emekli olabilir, birileri eğitim alabilir, mali durumunu iyileştirebilir, konut satın alabilir, yeni vatandaşlık alabilir veya memleketinize dönebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar Jüpiter, 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun onuncu evinde ilerliyor. Bu dönemde daha görünür, dışa dönük ve enerjik olacaksınız. Zira siz sevgili Aslanlar için mesleki genişleme dönemidir. Kendiniz, yetenekleriniz ve yeterlilikleriniz hakkındaki fikirlerinizi değiştireceksiniz. Mesleki ve kariyerinizde fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni bağlantılar ve tanıdıklar, statü ve sosyal tanınma gibi gelişmeler gerçekleşiyor. Bazıları yeni bir pozisyon alabilir, bazıları ise iş yerini tamamen değiştirebilir.

Bir kısım Aslan ise taşınma, mülk satın alma, evlenme-boşanma ebeveyn olma konularında mayıs sonlarına kadar ilerleme kaydede bilirler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Aslanların on birinci evinde yer alacak. Hayatınız iyi yönde güncelleniyor. Yeni düşünceler, yeni hayaller ve yeni hedefler, yeni bir arkadaş çevresi, yeni beceriler geliştirebilirsiniz. Her şey sizi hedeflerinize ulaşmanız için motive edebilir. Bu dönem işinizi büyütmek, iş ve dostluk bağlarınızı güçlendirmek, plan veya hedeflerinizi gerçekleştirme şansınız çok yüksek. Gerek grup çalışmalarında gerek kişisel markanızı oluşturma çabalarınız size şöhret getirebilir veya para kazandırabilir.Sosyal gündeminiz oldukça hareketli olacak girdiğiniz çevrelerde yardım ve destekler bulabilirsiniz. Bekar Aslanlar ise aşk ilişkilerinde yeni bir döneme başlayabilirler.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 9-3 ev aksında etkili oluyor. Bu dönem odak noktanızı öğrenmeye, gelişmeye eğitim ve kurs almaya kaydıracak gücünüzü ve bilginizi geliştireceksiniz. Bunun yanı sıra dünya görüşünü, ilkelerinizi ve felsefenizi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Varsa hukuki anlaşmazlıklar ve davalara emek ve enerji harcayabilirsiniz. Bir kısmınız yayıncılık yaşamına adım atabilir kimileriniz uzun seyahatlere iş, eğitim amaçlı çıkarabilir, kimilerinizde yurt dışına göç edebilir. Veya fikirlerinizi hayata geçirmeniz için fikirlerinizi destekleyen insanlarla yeni bir döneme başlayabilirsiniz sevgili Aslanlar.