26 Aralık 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde önce Mars, ardından Neptün ile etkileşim kuruyor. Hemen sonrasında günün ilk yarısı Ay- Merkür ile karşıtlığı devreye giriyor.Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Yaşamın tüm karmaşasını hayatlarımıza taşınabilir ve bizi zorluklara neden olabilir. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi başka bir zamana bırakmak faydalı olabilir sevgili dostlar.

Ay 10.55-18.15 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.Ay’ın boşluk enerjisinde planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şartların belirsizleşmesi söz konusu olabilir. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Dolayısıyla Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veyaspritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Ay Yengeç burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyuncaduygularımız ve ruh halimizin mantık ve rasyonellik üzerinde hüküm süreceği enerjiler getiriyor.

Ana yaşam enerjimiz evimiz, ailemiz, vatanımızın yanı sıra toplumca bütünlüğümüzü ortak noktalarda buluşturan konular ön plana çıkabilir.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemimizi yormayacak yiyecekler tüketmeli, sağlıksız veya işlenmiş gıdalardan uzak durmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.