23 Kasım 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor.Duygusal canlılık ve fiziksel hareketlilik getiriyor. Gün boyu, daha girişken ve yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor gereken işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar ve kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Ay gün boyu temel bir açı oluşturmuyor.Akşam saatlerinde Ay-Şiron ile kavuşuyor.Zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden hem sevdiklerimiz hem de kendimiz rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Satürn karesi etkinleşiyor. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.