21 Kasım 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Balık burucunda ilerliyor. Güne ilham verici ve yaratıcı olacağımız enerjiler verirken, sezgisel olarak önceliklerimize odaklanabiliriz. Huzurlu ve gençleştirici faaliyetlere zaman ayırmak veya bir hayali gerçekleştirmek ve belki de onu özel biriyle paylaşmak için motive olabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş Umut ve nezaketin büyümesini desteklemek için gerekli olan değişiklikleri karşımıza çıkarta bilir. Veya hayatta gördüklerimiz ve deneyimlediklerimizi göz önüne alarak önemli değişiklikler kendimiz yapabiliriz.

Ayrıca bu saatlere kaldıysa Ticari işler, finansal konular ve ortaklı işlerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Bu arada daha felsefi, ilerici ve cömert bir bakış açısında olacağımızdan seyahat yoluyla ufkunuzu genişletmek için de mükemmel bir zamandır sevgili dostlar.

Günün son saatlerine yakın Ay-Merkür karesi etkili oluyor. Bu geçiş diliminde Dar görüşlülük veya karamsarlık nedeniyle anlaşmazlığa neden olabilir. Dolayısıyla daha dikkatli diyaloglar kurmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür- Şiron arasında zihinlerimizi karşılıklı öğrenmeye açan uyumlu bir üçgen açı oluşuyor. Bu etki duygularımızı yapıcı bir şekilde iletmeyi kolaylaştırır. Mesajlarımızı hassas konularda tartışmayı ve düşünmeyi teşvik edecek şekilde ilgili ve erişilebilir bir şekilde aktarabiliriz.

Özellikle dikkatliyiz, gözlemciyiz ve anlamaya hazırız. Kelimelerin kesinliği niyetlerimizi iletmekten daha az önemli olsa da fikirlerimizi ve niyetlerimizi iletmek normalden daha kolaydır. Bu sefer aynı zamanda sorunların üstesinden gelme ve çözüm bulma konusunda yeni yaklaşımları da ortaya çıkarabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.