20 Kasım 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Kova burucunun evinde ilerliyor. Ayın boşlukta olacağı zaman kadar entelektüel ve bağımsız bir bakış açısıyla hayata yaklaşma eğiliminde olabiliriz.

Ay günün ilk yarısı Mars ve Güneş ile kare açı oluşturuyor. İster kişisel ister profesyonel olsun, arzularımızı karşılamak için doyumsuz bir ihtiyaç hissedeceğiz. Bu enerjiler başarılı olmak için gereken dinamizmi ve mücadele ruhunu sağlamak açısından harikadır ancak bizi inatçı ve çabuk sinirlenen biri haline getirebilir. Dolayısıyla ani ve asi çıkışlardan uzak durmakta fayda var. 

Ay 13.50- 17.20 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Balık burcuna giriş yapıyor. Yaklaşık İki buçuk gün boyunca Şefkatli, özverili ve hassas olacağımız enerjiler getiriyor.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn ile kavuşuyor. Hayatınızdaki yapılar istikrarlı ve güvenliyse ev işlerine ve ailenizle ilgilenmeye pratik yollarla odaklanabilirsiniz. 

Günün Gezegen hareketinde ise Güneş-Plüton atmışlığı etkinli oluyor. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz herhangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.

Bu açının yaklaşık birkaç gün baskın etkisi boyunca özellikle çevrenizdeki yaşlı kronik hastalar ve kalp rahatsızlıkları olanların sağlığına daha özen göstermelisiniz. Yorucu ve stresli koşullardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.