15 Kasım 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Yay burcunun evinde geçiriyor. Neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor. Doğru olanı aramak, yeni bir vizyon geliştirmek için gerekli motivasyona sahip olacağız. Ayrıntıları çok fazla önemsemeyeceğiz bunun yerine büyük resme odaklanacağız.

 Önceden yapılmış planlarımıza bağlı kalmakta zorlanabiliriz. Yeni deneyimler ve macera arayışlarına derin duygusal ihtiyaç duyacağımızdan varsa arabamızla yada bisikletimizle küçük bir gezintiye çıkabiliriz. At binmek, evcil hayvanlarımızla ilgilenmek, gezdirmek, çıkmayı düşündüğümüz tatil ya da kamp planlarımız için alışveriş yapabiliriz. Ay’ın Yay burcu geçişlerini şanslı günler olarak değerlendirdiğimizden bir piyango bileti de satın alabiliriz.

Ayrıca Kendimizi şişirme, vaaz verme, övünme, fanatik olma, sabırsızlık gösterme gibi ihtimallere karşı da dikkatli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Venüs atmışlığı etkili oluyor. Birkaç gün boyunca kendimizi rahat ve uyumlu hissedeceğiz. Sosyalleşebilir, ilişkilerimizi geliştirebilir, sevgimizi ve şefkatimizi göstermemiz çok kolay olabilir. İletişim, müzakereler, konuşma, ticari ve edebi faaliyetler için de mükemmel bir enerjidir. Daha uzun vadeli deneyimler yaşamamız mümkün. Keyifli seyahatleryapmak, herhangi bir konudaki anlaşmazlığı çözmek veya ilerlemenin önündeki engelleri yıkmak için değerlendirebileceğimiz harika bir fırsattır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.