14 Kasım 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Yeniay fazında Akrep burcunda ilerleyen Ay 02.04-05.23 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Ay Yay burcuna girişi ile Akrep burcunun rekabetçi doğasını geride bırakacağız. İki gün boyunca çok daha iyimser, pozitif, farklı olmaktan çekinmeyeceğimiz enerjiler sağlayacak ve olaylara geniş bir pencereden bakmaya çalışacağız.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca yapılacak işlerimizi yetenek ve tecrübemiz sayesinde ihtiyaç duyduğumuz çözümleri en etkin ve hızlı şekilde üretemeye çalışacağız.

Sevgili dostlar, dün gerçekleşen Yeniay’ın etkisi ile kendimizi yeni enerjilere açık etkiler altında hissedeceğiz. Dolayısıyla bizleri hedeflerimize yaklaştıracak yeni adımlar atmak, değişim yaratmak isteğimiz ağır basabilir.

Yeni niyetlerimizi, planlarımızı ve projelerimizi başlatmak arzusuyla harekete geçebilir, Yeniayın enerjisinden faydalanmaya çalışabiliriz. Kendi doğamızın karanlık ve gölge tarafına dikkat edip, stresli durumlarda bu enerjiyi yoğun fiziksel aktiviteye kanalize edebiliriz

Sabah saatlerinde Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür ile kavuşum, Venüs ile atmışlık açı oluşturuyor. İlişkilerimizde daha az stres ve daha fazla uyum olacağı için sosyalleşmek artık daha keyifli olabilir. Finansal meseleleri ayarlamak, zorlu işleri çözmek, iyilik istemek veya keyifli alışverişler yapmak için değerlendire biliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.