8 Kasım 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. Yaşantımızda gerekli olan pratik konulara çekileceğimiz bir gün. Verimli, üretken ve hizmet etme arzusu içinde olacağız.

Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.Bu arada bazı sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor.Hayatımızın her alanını canlandırıcı bir geçiştir. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Girişimlerim ve başvurularda bulunabilir başarı şansımızı artabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Ayrıca bu geçiş iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

Gün ortalarında Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor.Bu zaman diliminde kendimizi ve yeteneklerimizi ifade etmek, çalışmalarımızı paylaşmak veya yeni bir takım çalışmasına başlamak için daha cesur hissedebiliriz. Heyecan verici projeler veya çalışmalar konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebiliriz. Herhangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak bulabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Bu zaman diliminde İlginç ve heyecan verici değişiklikler gerçekleşebilir.Sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teknolojik gelişmeleri yakın takibe alabilir, evimiz ya da iş yerimizde kullanabileceğimiz farklı ve yeni bir ürün satın alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.