7 Kasım 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde ya da iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter trinesi ile daha geniş bir anlayışa sahip olacağız, gün boyu yaşadığımız stresi azaltabilir, finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Ayrıca iş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısını açabilir. Etkili insanların desteğini görebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür -Neptün ile üçgen açı yapıyor.

Bu Geçiş bizi hayal gücümüzü kullanmaya teşvik eder. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını kolayca hissedebiliriz ve sözlerimiz, düşüncelerimiz ve fikirlerimiz daha yaratıcı, renkli, incelikli olabilir. Doğrudan veya kesin olmasak da engelleri nasıl aşacağımızı anlayabiliriz.

Fotoğrafçılık, sanat, şiir, yazma, maneviyat, reklamcılık ve tanıtımla ilgili başarılar elde edilebilir. Bu geçiş, ayrıca büyük resmi görmenize ve hissetmenize, ardından onu çekici ve anlaşılır bir şekilde başkalarına aktarmanıza yardımcı olur. Soyut teoriler, politika veya din hakkındaki haberleri gündemi meşgul edebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.