6 Kasım 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Aslan burcunda ilerleyen Ay-Merkür ile uyumsuz görünüm kurduktan sonsa saat 10.25 de boşluğa geçiyor. Günün son saatlerine kadar boşlukta ilerliyor ve sonrasında saat 22.39 da Başak burcunun evine giriş yapıyor. Ay boşluk etkisinde yaşam temponuza yavaşlama getirebilir. Dolayısıyla kalıcılığını istediğiniz işlerinizi, yeni girişimlerinizi ve önemli kararlarınızı yarına ertelemenizde fayda var.

Günlük rutin görevlerinizi ve bekleyen işlerinizi halletmek adına uygun bir zamandır.

Mümkünse, müzik dinlemek, kitap okumak veya sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek iyidir. Ayrıca, meditasyon, yoga, nefes çalışmaları ve dua etmek içinde değerlendirebilirsiniz.

Günün gezegen hareketi ise Venüs-Plüton trinesi etkili oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni olmuşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır. Mali konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz.

Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz.

Ortaklık ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi Tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir yada insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem Bekârlar gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir, yada siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygunlarınızı açmanız açısından mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.