3 Kasım 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Bizlere aşinalık, güvenlik ve sakinlik arayacağımız enerjiler veriyor. Dikkatimizi ve duygularımızı, sevdiklerimize odaklayabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizi rahat koşullarda ilerletebiliriz. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Ayrıca, aklımızda soru işaretine neden olan herhangi bir konu varsa araştırma içine girebiliriz. Zira bu enerji aradığımız doğru cevaba ulaşmamamızı kolaylaştırabilir.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs atmışlığı ile normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor. Değişken ve tutarsız enerjiler verecek. Genellikle bilinçli olmadığımız olumsuz duygulara, alışkanlıklara ve güncel olmayan otomatik tepkilere neden olabilir, dolayısıyla sorunları başarılı bir şekilde ele almak adına, problemlerle yüzleşmemiz gerekebilir.

Harcamalarımızda, yeme-içmemizde abartıya kaçabiliriz bu bizlere kilo olarak geri dönebileceği gibi mide rahatsızlıkları da yaşatabilir sevgili dostlar.

Bu kombinasyon ayrıca kişisel ve ruhsal gelişim için fırsatlar verebilir. Kendi davranışlarımızı, motivasyonlarımızı ve öğrendiklerimizi test etmeye de zorlayabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. 

Sevgiler.