2 Kasım 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Yengeç burcunun evinde ilerleyen Ay duygusal hassasiyetimizi artırırken, kendimizi güvende hissetme ihtiyacı içinde olacağımız enerjileri ön plana çıkarıyor. 

Evimiz ailemiz, vatanımız, bayrağımız, kadınlar ve çocuklar ile ilgili konular gündemimizde yer daha fazla yer alabilir.

Ne yaparsak yapalım, bu geçiş ile çok daha hisli olacağımızdan, yaratıcı bir proje yada üzerinde çalıştığımız şeye duygusal derinlik ve nüans ekleyebiliriz.  

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. İlişkilere samimiyet ve girişkenlik getiren bu geçişi, yeni başlangıçlar yapmak, başvurularda bulunmak ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek için değerlendirebiliriz.

Yönetici pozisyonundaki kişilerden ya da aile bireylerimizden hedeflerimize dair destekler görebiliriz.

İş ve ilişkilerde yaşadığımız zor yönlere ve problemlere ışık tutabilir çözüme kavuşturabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor.

Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda var olan görüşmelerimizi yapmak, bu saatlerde mümkünse İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz. 

Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alışverişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. 

Sevgiler.