31 Ekim 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. İkizler burcunda ilerleyen Ay hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor.

Duygularımız ve ruh hallerimizin hızlı ve kolay değişeceğinden, davranışlarımızda daha esnek yaklaşımlar sergileyebiliriz. Çalışmalarımız veya uğraşlarımıza bir anda her şeyi yapma isteğiyle motive olacağız.

İletişim gereken işlerimiz, entelektüel çalışmalarımız ve eğitim meselelerimize daha fazla zaman harcamak zorunda kalabiliriz ancak hem konuşarak hem de yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz.

Gün içinde iş ya da eğitim amaçlı kısa seyahatler, haberler, ziyaretler gibi planlarımızın akışını hızlandırabilecek yeni gelişmeler de yaşayabiliriz.

Çalışma üzerinde olduğumuz konularda araştırmalar yapabilir. Bilgi sahibi olmak istediğimiz bir kitap veya dergi satın alabiliriz. Yada araştırmalarımızı kütüphaneye giderek orada da sürdürebiliriz. Açık havada yürüyüşler, omuz ve kollarımızı esneteceğimiz fiziksel hareketler yaparak boşta kalan zamanlarımızı da değerlendirebiliriz.

Ayrıca kardeşlerimiz, yakınlarımız ve komşularımızla ilgili önemli gelişmeler de gündemimizi meşgul edebilir.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.