30 Ekim 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Ay boşluğa geçene kadar güçlü bir istikrar ve barış arzusu ile güne motive oluyoruz. İstikrarlı ve kalıcı bir yaşam için derin bir duygusal ihtiyaç hissedebiliriz.  Ufkumuzu genişletmek için özellikle gelenekleri takip etmek ve tanıdık şeylere bağlı kalmak işimize yarayabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş hassasiyet ve duygu seviyemizi yükseltir. Genel olarak diğer insanların duyguları ve çevre ile daha fazla temas halinde olabiliriz. Herhangi bir negatif enerji güçlü bir şekilde hissedilecek olsa da bu geçiş, hoş insanlarla birlikteliğin tadını çıkarmamızı ve güzel bir ortamda olarak daha iyi olabiliriz.

Bu geçiş özellikle sanatsal ve yaratıcı Çalışmalar da kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay boşluğa girmeden Boğa burcunda son bağlantısını Plüton trinesi le etkinleştiriyor. Bu geçiş duygusal hassasiyetimiz ve psişik algımızı artırır. Olayları daha güçlü hissedebilir ve yoğun duygusal tepkilerimiz tarafından dönüştürülmemiz muhtemeldir. Yakın ilişkiler de olumlu bir yenilenme de mümkün olabilir sevgili dostlar.

Ay 14.35-18.08 saatleri arasında boşlukta ilerliyor. Sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor. Ay boşlukta kalacağı saatlerde yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alışveriş gibi işlerimiz olabilir. Yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacak.

Ay İkizler burcuna geçişi ile akşam saatlerinde Satürn ile uyumsuz görünüm oluşturuyor. Koşullar da ilişkilerde mesafeye veya izolasyon hissine neden olabilir, dolayısıyla rutin akışta kalıp her şeyi oluruna bırakmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.