26 Ekim 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Balık burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile uyumlu bağlantı kurduktan hemen sonrasında saat 09.38 de boşluğa giriyor ve günün ikinci yarısına kadar boşlukta ilerliyor. Her zamanki gibi Ay’ın boşlukta kalacağı süre içindeyeni bir oluşum başlatmak, yeni bir şeylere adım atmak, önemli kararlar vermek gibi durumlardan uzak durmalı, rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Bitmemiş işlerimizi tamamlamak, beklettiklerimizi mükemmelleştirebiliriz. İş ve ev ortamımızda gerekli olan temizlik ve düzenlemelerle ilgilenebiliriz.

İlerleyen saatlerde ise manevi ve dini görevlerimizi yerine getirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay, duygusal hassasiyetli Balık enerjini saat 13.02 de geride bırakıyor. Koç, Burcunun evine geçişi ile mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler getiriyor.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Kendimiz hakkında daha fazla şeyler keşfetmemize yardımcı olacak deneyimler yaşama bilincinde olacağız. Dolayısıyla heyecan verici etkinliklere katılmak isteyebiliriz.

Aşırı hızlı ve hareketli ruh halimizi kontrol altına almaya gayret etmeliyiz. Zira ani öfkelenme ve itibarımıza dair olaylar sıkıntılı sonuçlar doğurabilir.

Aşırı enerjimizi dışarıya atma ihtiyacı da duyabiliriz. Dolayısıyla, koşu, yürüyüş, dans ve spor salonunda egzersiz yaparak fiziksel enerjimizi dengeleyebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.