23 Ekim 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Kova burcunda ilerliyor. Bizlere daha fazla tarafsız, kibar ve ilerici olacağımız enerjiler veriyor. Bağımsızlık, eşitlik ve özgürlüğün boyu duygusal olarak tatmin olmanın anahtarı olacak. Daha işbirlikçi ve değişime de açık olacağız Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir. Fikirlerimizi paylaşmak, yeni bir şeyler öğrenmek ve muhtemelen bir hayalimizin veya hedefimizin doğrultusunda çalışmak, ilerlemek için de bu geçişten faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Gece saatlerinde Ay-Uranüs ile olumsuz bağlantı kuruyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bağlılık veya odaklanma gerektiren herhangi bir şey için kendimizi gergin hissedebilir ve çok az sabırlı olabiliriz. Ekstra uyarılmaya ve heyecana ihtiyacımız olsa da bizi bağlamaya çalışan veya bizi bir şey yapmaya zorlayan herkese karşı daha sabırlı olmakta fayda var sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Jüpiter olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Yılın en şanslı günlerinden biridir sevgili dostlar, birkaç gün bu transitin olumlu etkisinden yararlanmaya çalışın.

İki benefik gezegen huzurlu bir ruh hali verecek yaşamınızı zenginleştirecek fırsat ve şanslar getirecektir. Sosyal ortamlarda mutlu anlar yaşayabilir, popülerlik kazanabilirsiniz. Yeni tanışmalar yeni aşklara başlayabilirsiniz. Partnerinizle zevkli ve eğlenceli birkaç gün geçirmek isteyebilirsiniz.

Özellikle bu geçiş ile stresli, yolunda gitmeyen birliktelikler, ilişkilerini kurtarma şansı elde edebilirler.

İş yerinizde üstlerinizden promosyon, prim, zam istemeyebilir, kariyer hedeflerinizden bahsedebilirsiniz. Onlarla kuracağınız diyaloglarınızda olumlu ve iyimserlik havası esecek ikna yeteneğiniz sayesinde işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yatırım ve finansal konularda tasarruf planları geliştirebilirsiniz. Banka işleriniz ya da ihtiyacınız olan Borç alıp-vermek gibi konularda her zamankinden daha rahat ve emin hareket edebilirsiniz.

Hukuk alanındaki işlerinizde hızlı bir şekilde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

Hanımlar kendiniz için bakım, botox, dolgu gibi uygulamalar yaptırabilir, ihtiyacınız olan, kozmetik ürünleri, takı, parfüm veya ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.