20 Ekim 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü boşlukta ve Yay burcunun evinde ilerleyen Ay saat 04.55 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Ay’ın Oğlak burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca Daha fazla sorumluluk sahibi, pratik ve verimli olmaya çalışacağız. Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda ise görüşmeler yapabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Bu zaman diliminde kendimizi ve yeteneklerimizi ifade etmek, çalışmalarımızı paylaşmak veya yeni bir takım çalışmasına başlamak için daha cesur hissedebiliriz. Heyecan verici projeler veya çalışmalar konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebiliriz. Herhangi bir sorunu çözmemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olabilecek bir kaynak bulabiliriz.

Ay günün son saatlerini Venüs ile uyumlu açı kurarak kapatıyor. Kendinize ve yakınlarınıza fayda sağlamak için kullanabileceğimiz bir enerjidir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketlerinde Merkür-Güneş kavuşumu etkili oluyor.

Son olayları ve fikirleri işlemek ve konulara veya sorulara yeni bir bakış açısı ve anlayışla bakmaya başlamak için iyi bir zamandır.

Önemli yeni fikirlerin başlangıcı olabilir ve muhtemelen hayatımızda gerçek bir güce veya öneme sahip olabilir.

Şimdi söylediklerimiz veya yazdıklarımız, iyisiyle kötüsüyle daha fazla etkiye sahip.

Ancak, bir sonuca varmak için gerekli tüm gerçeklere sahip olmayabiliriz ve daha sonra, şu anda alınan planları veya kararları gözden geçirmemiz gerekebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.