19 Ekim 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Öğrenmek, keşfetmek isteğimiz artarken yeni ufuklar ve rutin olmayan deneyimler arayabiliriz.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyileştirebiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Merkür ile atmışlık Neptün ile doksanlık açılar oluşturuyor.Karamsarlık, istikrarsızlık ve hayal kırıklığı yaratan durumlar açığa çıkabilir. Zihinsel çalışmalarda ve finansal konularda pratik ve temkinli olmalıyız. Ayrıca Düşüncelerimize ve duygularımıza dikkat ederek, günün zorluklarını ve fırsatlarını başarıyla aşabiliriz.

Sonrasında Ay Yay burcundaki son bağlantısını Güneş atmışlığı ile etkinleştiriyor. İlişkilere samimiyet getiren bu geçiş ile sevdiklerimiz veya ailemiz ile keyiflive eğlenceli bir gece geçirebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 22.02 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kalıyor.Bizlerde bu zaman diliminde Ayın boşluk etkisinden faydalanabiliriz. Hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı destekleyecek uğraşlarımız varsa ilgilenebiliriz. Kendimize yük ettiğimiz yargılarımız ve alışkanlıklarımızdan özgürleşmek adına isteklerimiz doğrultusunda dönüşümlere niyet edebiliriz. Ayrıca bu zamanı, dua, tefekkür, meditasyon gibi çalışmalar yaparak da değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.