12 Ekim 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Başak burcunun evinde ilerliyor.Yaşantımızda gerekli olan pratik konulara çekileceğimiz bir gün. Verimli, üretken ve hizmet etme arzusu içinde olacağız.

Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.Bu arada bazı sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.
 

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Bu zaman diliminde İlginç ve heyecan verici değişiklikler gerçekleşebilir. İş ve girişimlerimize bizi motive edecek bu enerji ile hedeflerimize doğru hızlı bir ilerleme sağlayabiliriz. Sosyal ve romantik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Teknolojik gelişmeleri yakın takibe alabilir, evimiz ya da iş yerimizde kullanabileceğimiz farklı ve yeni bir ürün satın alabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün karşıtlığı etkili oluyor.Bu geçiş ile aşırı duyarlı, karamsar ve daha fazla etkilenmeye müsait olacağız. Çalışmalarımıza motive olmakta ve somut yapılar oluşturmakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla farkındalığımıza odaklanarak,Somut konulardan ve yorucu koşullardan uzaklaşarak, rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Akşam saatlerinde   Ay-Plüton trinesi etkili oluyor.Evimizde ailemizle olduğumuz bu saatlerimizi dinlenmek, tefekkür, ruhsal çalışmalar, şifa çalışmaları, yaratıcı uğraşalar ve el becerilerimizi geliştirmek adına bu enerjiyi kullanabiliriz.

Sonrasında ise Ay saat 23.11de boşluğa giriyor ve günün geri kalanında bizlerinde dinlenmesi için fırsat eriyor sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.