27 Eylül 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Kova burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 03.18 de Balık burcunun evine giriş yapıyor.  Rahatlamak, bir şeye yeniden odaklanmak ve sezgimizi harekete geçirmek için yaklaşık iki buçuk gün bizi bekliyor. Bu zaman içinde hoşgörülü ve yardımsever bir tutum benimseriz ve önümüze çıkan durumlardan kolayca etkileniriz. Bir durumdan geri adım atmak bize duygusal ve zihinsel tazelik getirerek perspektif kazanmamızı sağlayabilir.

Biraz daha içine kapanık ve iç dünyamıza odaklanabilsek de aynı zamanda işbirlikçiyiz ve başkalarının arkadaşlığından keyif alıyoruz. Çevremizdeki enerjilere hızla uyum sağlarız ve psişik düzeyde açığız.

Bu nedenle Ay Balık geçişi rahatlamak ve ruhsal düzeyde kendimizi yeniden şarj etmek için zaman ayırmamız için bizi teşvik ediyor. İçsel bilgeliğimizle bağlantı kurmak için dış dünyanın kargaşasından uzaklaşmaya hazırız. Açık ve alıcı olarak, etrafımızdaki olumlu titreşimleri algılayabilir ve duygusal ve sezgisel olarak zenginleştirici bir deneyim yaşayabiliriz.

Günün tek bağlantısı günün ilk yarısı Ay-Rx Satürn kavuşumu ile etkinleştiriyor. Bu süreçte kendimizi bunalmış, fazla çalışmış veya kısıtlanmış ve belki biraz hayal kırıklığına uğramış gibi hisset sekte tüm bunlar bizleri yeni bir başlangıca motive edecektir. İlişkilerde ise diplomasi ve iş birliğine ihtiyaç duyabiliriz sevgili dostlar.

Sevgili dostlar Satürn’ün geri hareketi 05.Kasım’a kadar devam edecek bu dönem nasıl hareket etmeliyiz gelin bir kez daha kısaca hatırlayalım.

Satürn geri giderken, hataları düzeltmeniz, kişisel sınırları belirlemeniz, durumları analiz etmeniz, hayır işleri yapmanız, sevdiklerinize yardım etmeniz ve içsel değerler oluşturmanız için çok ideal zamandır. Tartışmalar ve yasal işlemler yapmaktan kaçınmalısınız. Umutsuzluk, korku ve gerginlikten kurtulmak gerekir. Tembellik ve aşırı işkoliklik arasında temel almayı, dengelemeyi ve uyum bulmayı öğrenmek önemlidir. Bir şeyi doğru yapmakiçin birden fazla denemeniz gerekebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.