26 Eylül 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Kova burcunun evinde ilerliyor. Bağımsızlık ve insani meselelere dikkat çekici enerjiler veriyor. Gün boyu yaşayacağımız deneyimlere nesnel bir bakış açısıyla görmemize izin veren kova enerjisi ile bazı konularda netlik sağlayabiliriz. Çevremizdeki dünyaya yaklaşmanın yeni yollarını da bulabiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay-Şiron ve Mars ile etkileşimlerine giriyor. Bu zaman diliminde kendimizden emin ve her zamankinden daha iddialı bir şekilde hedeflerimize ulaşma arzusu ile hareket edebiliriz. Her türlü sportif aktiviteler, açık hava yürüyüşleri yapmak iyidir sevgili dostlar.

Ay boşluğa geçmeden günün ilk yarısı Venüs ile karşıt Uranüs ile kare görünüm oluşturuyor. Bu geçiş genellikle bizlere beklenmedik iniş çıkışlar getirir. Uranüs sürpriz ve anilikten sorumludur. Belki de kontrolünüz dışındaki nedenlerle keskin bir plan değişikliği de getirebilir. Hayatımıza yeni renkler katmak, değişim arzusu getirmek isteyebiliriz. Ve bu nedenle, bazı eski nesnelerden, herhangi bir şeyden ve belki de bir ilişkiden vazgeçmemiz gerekecek.
Bu yön, toplumdaki ve ekonomideki çatışma ve istikrarsızlığı vurgulayabilir. En zoru, gelen değişiklikleri kabul etmekte zorlananlar için olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 15.30 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor.Günün geri kalanında yeni bir şeylere başlamak, girişimlerde bulunmak, önemli kararlar almak açısından pek elverişli olmayacak.

Bu enerjiyi rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Geceye doğru ilerleyen zaman içinde zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalara da odaklanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.