20 Eylül 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Akrep burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Bu enerji Ay boşluğa gireceği zaman boyunca duygularımızla temasa geçmemizi teşvik ediyor.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün, Güneş ve Plüton ile uyumlu etkileşimler oluşturuyor. Olumlu dönüşümlere izin vererek yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacağımız bir geçiştir. Bu daha büyük gücü ve etkiyi hayatımızdaki ve çevremizdeki olaylar üzerinde de kullanabiliriz. Kişisel ve mesleki sorunlarımızı kolay bir şekilde çözebiliriz. Güç ve otorite konumundaki kişilerle, büyük kuruluşlarla ve şirketlerle ilişkilerimizi iyi yönetebilir onların üzerinde büyük bir etki bırakabiliriz sevgili dostlar.

Ay 13.22-17.06 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Eksikliklerimizi, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz. Ayrıca kendimizi biraz bitkin hissedebileceğimiz bu zaman diliminde mümkünse sevdiklerimizle sosyalleşmek, onları aramak, onlarla birlikte zaman geçirerek enerjimiz ve moralimizi toplamamıza yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Ay Yay burcuna geçişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor. Doğru olanı aramak, yeni bir vizyon geliştirmek için gerekli motivasyona sahip olacağız. Ayrıntıları çok fazla önemsemeyeceğiz bunun yerine büyük resme odaklanacağız.

Günün son saatlerini Ay-Satürn karesi ile kapatıyor. Motivasyonumuzda düşüş hissedebiliriz ve her türlü ilişkilerde duygu ve ihtiyaçlarımızı ifade etmekte zorlanabileceğimizden enerjimizi gereksiz konulara harcamamaya özen göstermeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.