18 Eylül 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Terazi burcunda ilerleyen Ay 04.07-07.58 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Hırs, tutku ve mücadeleci olacağımız enerjiler getirecek.

Ortak gelirlerimiz, kredi, banka işlerimiz, vergi, sigorta, nafaka meselelerimiz ile ilgili konulara yaklaşık iki gün daha çok enerji harcamak zorunda kalabiliriz.

Günlük yaşamımızda isteyerek veya koşulların zorunluluğu ile hayatımızdaki eski yapıları ortadan kaldırmak, yeni şeylerin büyümesine izin vermek isteyebiliriz.

Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamalarına ilgimiz artabilir.

Cinsel ve üreme organları, idrar yolları her zamankinden daha hassas ve hastalıklara açık olabileceğinden sağlığımıza da dikkat etmekte fayda var.

Günün tek bağlantısı günün ikinci yarısı Ay-Satürn trinesi ile etkili oluyor. İş, finans veya kişisel ilişkilerimizi geliştirmek adına uygu bir gündür. Zira konsantrasyonumuzun keskin ve iş odaklı olacağı bu zaman diliminde planlarımız ve hedeflerimizde başarılı ilerlemeler sağlayabiliriz. Finansal işlerimizin istikrara kavuşması ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek fırsatları değerlendirebilir, tecrübeli kimselerden veya aile büyüklerinden yardımlar görebiliriz. Ayrıca bu geçiş Uzun vadeli hedeflerin planlanması, öngörülmesi ve belirlenmesi için mükemmeldir.

sevgili dostlar Geri gitmekte olan Satürn’ü hatırlamakta yarar buluyorum hadi gelin Rx Satürn’ü bu dönemki etkilerine bir göz atalım

Satürn Balık burcunda 17 Haziran başladığı geri hareketini 4 Kasım tarihine kadar sürdürecek. Satürn’ün yön değişikliği daha çok sosyal süreçlerle ilgili olsa da her birimiz dünyaya karşı tutumumuzu yeniden gözden geçirme fırsatı bulacağız, kendimize, iç çekirdeğimize güvenerek engelleri daha kolay ve bilinçli bir şekilde aşmayı öğrenmemiz de mümkün olacak.

Satürn, insan kitlelerini, devletleri ve siyasi sistemi etkileyen bir gezegendir. Satürn retrosu döneminde, resmi, devlet yapıları ve kuruluşları hatalı çalışmalar yapabilir veya çalışmalarında aksaklıklar olabilir. Vatandaşların kısıtlamalarına ilişkin yeni yaptırım paketlerinin yanı sıra yeni yasalar da kabul edilebilir. Ayrıca Rx Satürn dönemi kendi kurallarını oluşturacak gizli ve dini örgütlerin, çeşitli mezheplerin ve sahtekâr suç gruplarının etkisini de güçlendirebilir.

Balık burcundaki Retro Satürn, bizleri Maneviyat ve hayırsever projeler de güç açısından test edilecek. (Balık maneviyattan, fedakarlıktan, hizmetten, yalnızlıktan sorumludur) manevi pratiğinizi derinleştirmek, içsel blokajlar, davranış kalıpları, bağımlılıklar ve kendini kandırma temaları üzerinde çalışmak için iyi de bir zamandır.

Bu dönem, 21'den 30'a kadar Balık, Başak, İkizler ve Yay burçlarının başında doğanlar tarafından büyük ölçüde daha güçlü hissedilecek sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.